KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 16694584
nr 1669 4584
Kolteckning
Nils Asplund (1874-1958), Sverige. Signerad, fjällsjö, 35x49 cm, yttermått inklusive ram: 39x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 december 2024
kl 18:37:34
16/12 14:49:47
16/12 17:36:29